Kontrast:
Czcionka:
A-
A+

PARTNERSTWO
DLA KRAJNY I PAŁUK

Rozwój Lokalny Kierowany przez Społeczność
na obszarze powiatu nakielskiego w latach 2016-2023

ul. Powstańców Wielkopolskich 6
89-100 Nakło nad Notecią
tel. 52 524 64 34
e-mail: partnerstwo.naklo@wp.pl

Biuro LGD czynne
od poniedziałku do piątku
Klauzula informacyjna RODO

 

Nakło nad Notecią, 27.12.2022 r.

Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Krajny i Pałuk” oraz Kierownik Oddziału Powiatowego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Nakle nad Notecią serdecznie zapraszają przedstawicieli lokalnych Kół Gospodyń Wiejskich na spotkanie powiatowe.

Termin spotkania: 10 stycznia 2023 roku (wtorek), początek godz. 17.00.
Miejsce: Świetlica Wiejska w Wielu (Wiele, gmina Mrocza).

W trakcie spotkania:
 Konsultacje dot. opracowywanej przez LGD Lokalnej Strategii Rozwoju dla perspektywy 2023-2027 - zaprezentowane zostaną obszary tematyczne możliwe do wspierania przez LGD w nowym okresie. Przeprowadzony zostanie także wywiad pogłębiony na temat potrzeb oraz potencjału lokalnych KGW w zakresie pozyskiwania środków zewnętrznych i realizacji lokalnych inicjatyw dofinansowanych z funduszy europejskich – Dorota Stanek (Dyrektor biura Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Krajny i Pałuk”)
 Obowiązki sprawozdawcze KGW w związku z otrzymaniem pomocy finansowej z budżetu państwa na realizację celów statutowych – Sławomir Krainski (Kierownik Biura Powiatowego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Nakle nad Notecią).

Zgłoszenia udziału w spotkaniu należy dokonać pod nr tel.: 607-822-019 lub na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 09.01.2023 r. (poniedziałek).

Miejsce spotkania dostosowane jest do potrzeb osób z dysfunkcją ruchową. W przypadku wystąpienia innych potrzeb organizacyjnych, wynikających z niepełnosprawności, prosimy o przekazanie takiej informacji do biura Partnerstwa dla Krajny i Pałuk najpóźniej na 2 dni robocze przed terminem konsultacji, w celu odpowiedniego przygotowania miejsca.

-

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.

 Funkcjonowanie Lokalnej Grupy Działania Stowarzyszenie “Partnerstwo dla Krajny i Pałuk”
współfinansowane jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania
„Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”. Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020”.

 Celem operacji jest sprawne wdrażanie LSR, w tym realizacja Planu Komunikacji. Wskaźnikiem osiągnięcia celu operacji jest finansowy postęp we wdrażaniu LSR.

Copyright © 2016-2023 - Wszelkie prawa zastrzeżone.