Kontrast:
Czcionka:
A-
A+

PARTNERSTWO
DLA KRAJNY I PAŁUK

Rozwój Lokalny Kierowany przez Społeczność
na obszarze powiatu nakielskiego w latach 2016-2023

ul. Powstańców Wielkopolskich 6
89-100 Nakło nad Notecią
tel. 52 524 64 34
e-mail: partnerstwo.naklo@wp.pl

Biuro LGD czynne
od poniedziałku do piątku
Klauzula informacyjna RODO

logotypy unijne - fundusz rolny

Nakło nad Notecią, 12.12.2022 r.

 

Zarząd Oddziału Powiatowego Związku OSP RP w Nakle nad Notecią oraz Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Krajny i Pałuk”, będące Lokalną Grupą Działania dla obszaru powiatu nakielskiego, w związku z opracowywaniem Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność dla obszaru powiatu nakielskiego na lata 2023-2029, współfinansowanej ze środków UE, serdecznie zapraszają przedstawicieli lokalnych Ochotniczych Straży Pożarnych na spotkanie konsultacyjne.

Termin spotkania: 3 stycznia 2023 roku (wtorek), początek godz. 17.00.
Miejsce: Centrum Akceptacji i Aktywności Społecznej w Paterku (ul. Wyzwolenia 13, Paterek).

W trakcie spotkania zaprezentowane zostaną obszary tematyczne możliwe do wspierania przez LGD w nowym okresie. Przeprowadzony zostanie także wywiad pogłębiony na temat potrzeb oraz potencjału lokalnych OSP w zakresie pozyskiwania środków zewnętrznych i realizacji lokalnych inicjatyw dofinansowanych z funduszy europejskich.

Zgłoszenia udziału w konsultacjach należy dokonać pod nr tel.: 607-822-019 lub na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 30.12.br.

Miejsce spotkania dostosowane jest do potrzeb osób z dysfunkcją ruchową. W przypadku wystąpienia innych potrzeb organizacyjnych, wynikających z niepełnosprawności, prosimy o przekazanie takiej informacji do biura Partnerstwa dla Krajny i Pałuk najpóźniej na 2 dni robocze przed terminem konsultacji, w celu odpowiedniego przygotowania miejsca.

-

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.

 Funkcjonowanie Lokalnej Grupy Działania Stowarzyszenie “Partnerstwo dla Krajny i Pałuk”
współfinansowane jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania
„Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”. Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020”.

 Celem operacji jest sprawne wdrażanie LSR, w tym realizacja Planu Komunikacji. Wskaźnikiem osiągnięcia celu operacji jest finansowy postęp we wdrażaniu LSR.

Copyright © 2016-2023 - Wszelkie prawa zastrzeżone.