Kontrast:
Czcionka:
A-
A+

PARTNERSTWO
DLA KRAJNY I PAŁUK

Rozwój Lokalny Kierowany przez Społeczność
na obszarze powiatu nakielskiego w latach 2016-2023

ul. Powstańców Wielkopolskich 6
89-100 Nakło nad Notecią
tel. 52 524 64 34
e-mail: partnerstwo.naklo@wp.pl

Biuro LGD czynne
od poniedziałku do piątku
Klauzula informacyjna RODO

 

Nakło nad Notecią, 23.03.2023 r.

Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Krajny i Pałuk” (LGD) wspólnie z Powiatowym Urzędem Pracy w Nakle nad Notecią serdecznie zapraszają na spotkanie konsultacyjne dla lokalnych przedsiębiorstw dot. potrzeb firm działających na obszarze powiatu nakielskiego w kontekście problemów społeczno-gospodarczych regionu oraz możliwości pozyskania za pośrednictwem LGD dotacji ze środków UE na rozwój działalności gospodarczej w perspektywie 2023-2027 w ramach Planu Strategicznego dla Wspólnej Polityki Rolnej.

W nowym okresie programowania za pośrednictwem LGD przedsiębiorcy z regionu będą mogli liczyć na dotacje inwestycyjne (m.in. na zakup nowych maszyn, urządzeń, wyposażenia, budowę lub modernizację obiektów służących działalności gospodarczej etc.) w postaci refundacji kosztów kwalifikowalnych do wysokości nawet 500 tys. zł, przy intensywności wsparcia do 50%., o ile działanie wpisywać będzie się w cele nowo budowanej LSR.

Jakie szczegółowe rozwiązania zostaną przyjęte na terenie powiatu nakielskiego? Liczymy na głos w dyskusji poprzez udział w przedmiotowym spotkaniu.

Podczas spotkania zaprezentowane zostaną również dotychczasowe założenia do Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność dla obszaru powiatu nakielskiego (LSR) na nowy okres programowania wypracowane przez Zespół Partycypacyjny w trakcie ostatnich warsztatów.

Termin: 30 marca 2023 r. (czwartek), godz. 16.30 - 17.30
Miejsce: Przystań Powiat Nakielski, ul. Notecka 4, Nakło nad Notecią

Ze względów organizacyjnych będziemy wdzięczni za potwierdzenie udziału w spotkaniu pod nr tel. 607 822 019 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 29.03.2023 r. (środa).

Miejsce spotkania dostosowane jest do potrzeb osób z dysfunkcją ruchową. W przypadku wystąpienia innych potrzeb organizacyjnych, wynikających z niepełnosprawności, prosimy o przekazanie takiej informacji do biura Partnerstwa dla Krajny i Pałuk najpóźniej na 2 dni robocze przed terminem spotkania, w celu odpowiedniego przygotowania miejsca.

-

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.

 Funkcjonowanie Lokalnej Grupy Działania Stowarzyszenie “Partnerstwo dla Krajny i Pałuk”
współfinansowane jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania
„Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”. Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020”.

 Celem operacji jest sprawne wdrażanie LSR, w tym realizacja Planu Komunikacji. Wskaźnikiem osiągnięcia celu operacji jest finansowy postęp we wdrażaniu LSR.

Copyright © 2016-2023 - Wszelkie prawa zastrzeżone.