Kontrast:
Czcionka:
A-
A+

PARTNERSTWO
DLA KRAJNY I PAŁUK

Rozwój Lokalny Kierowany przez Społeczność
na obszarze powiatu nakielskiego w latach 2016-2023

ul. Powstańców Wielkopolskich 6
89-100 Nakło nad Notecią
tel. 52 524 64 34
e-mail: partnerstwo.naklo@wp.pl

Biuro LGD czynne
od poniedziałku do piątku
Klauzula informacyjna RODO

logotypy unijne - fundusz rolny

Nakło nad Notecią, 23.03.2023 r.

W związku z pracami nad Strategią Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność dla obszaru powiatu nakielskiego (LSR) na nową perspektywę funduszy unijnych Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Krajny i Pałuk” zaprasza mieszkańców na kolejne spotkanie Zespołu Partycypacyjnego, do zadań którego należy m.in. poszukiwanie rozwiązań stanowiących sposoby realizacji strategii.

Termin: 28.03.2023 r. (wtorek), godz.: 16.00 – 17.30
Miejsce: Urząd Miejski w Kcyni, ul. Rynek 23

W trakcie spotkania dyskusja w zakresie:

- możliwych rozwiązań dotyczących wparcia aktywnych postaw mieszkańców związanych z realizacją inicjatyw społecznych służących m.in. zachowaniu lokalnych zasobów historycznych, kulturowych, przyrodniczych, ekologii i ochrony środowiska, jak również kreowania młodych liderów życia społecznego w ramach przyszłej LSR.
- możliwych do realizacji działań, w ramach nowej LSR, ukierunkowanych na przełamywanie stereotypów związanych z płcią utrudniających mieszkańcom powiatu nakielskiego uczestnictwo w życiu zawodowym i społecznym.
- możliwości wsparcia inwestycji infrastrukturalnych – poprawa dostępu do małej infrastruktury publicznej.

Na spotkanie zapraszamy członków Zespołu Partycypacyjnego, a także pozostałe osoby zainteresowane tematyką spotkania.

Ze względów organizacyjnych prosimy o potwierdzenie udziału w spotkaniu pod nr tel. 577 753 019 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 27.03.2023 r..
Miejsce spotkania dostosowane jest do potrzeb osób z dysfunkcją ruchową. W przypadku wystąpienia innych potrzeb organizacyjnych, wynikających z niepełnosprawności, prosimy o przekazanie takiej informacji do biura Partnerstwa dla Krajny i Pałuk najpóźniej na 2 dni robocze przed terminem konsultacji, w celu odpowiedniego przygotowania miejsca.

WAŻNE!
Zespół Partycypacyjny ma charakter otwarty. Do prac Zespołu można przystąpić w każdym momencie. W skład zespołu może wchodzić każdy mieszkaniec obszaru planowanego do objęcia LSR (powiat nakielski), w tym przedstawiciele sektora publicznego, społecznego i gospodarczego oraz przedstawiciele Zarządu i pracownicy biura LGD. Członek Zespołu podpisuje kontrakt zawierający zobowiązanie do udziału w pracach związanych z przygotowaniem LSR.

-

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.

 Funkcjonowanie Lokalnej Grupy Działania Stowarzyszenie “Partnerstwo dla Krajny i Pałuk”
współfinansowane jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania
„Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”. Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020”.

 Celem operacji jest sprawne wdrażanie LSR, w tym realizacja Planu Komunikacji. Wskaźnikiem osiągnięcia celu operacji jest finansowy postęp we wdrażaniu LSR.

Copyright © 2016-2023 - Wszelkie prawa zastrzeżone.