Kontrast:
Czcionka:
A-
A+

PARTNERSTWO
DLA KRAJNY I PAŁUK

Rozwój Lokalny Kierowany przez Społeczność
na obszarze powiatu nakielskiego w latach 2016-2023

ul. Powstańców Wielkopolskich 6
89-100 Nakło nad Notecią
tel. 52 524 64 34
e-mail: partnerstwo.naklo@wp.pl

Biuro LGD czynne
od poniedziałku do piątku
Klauzula informacyjna RODO

 

Nakło nad Notecią, 08.03.2023

W czwartek 2. marca podczas warsztatu planistycznego rozpoczęliśmy prace nad budowaniem nowej Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność (LSR). Bardzo serdecznie dziękujemy mieszkańcom powiatu nakielskiego za aktywny udział w warsztacie i zapraszamy do kontynuacji tak owocnie rozpoczętej współpracy.

Dziękujemy za zgłoszenie się do udziału w pracach związanych z przygotowaniem LSR. Zadaniem zespołu jest wypracowanie podstawowych założeń do LSR, które następnie poddane zostaną szerokim konsultacjom społecznym. Zadaniem Zespołu będzie także odniesienie się do uwag zgłoszonych w trakcie procesu konsultacji.

Serdecznie zapraszamy zatem Państwa na kolejne spotkanie:


Termin: 14.03.2023 r. (wtorek), godz.: 16.00 - 17.30
Miejsce: Przystań POWIAT NAKIELSKI, ul. Notecka 4, Nakło nad Notecią

W trakcie spotkania planujemy dyskusję w zakresie przedsięwzięć LSR w poszczególnych obszarach tematycznych i ich założeń, w tym grup docelowych, oraz zdefiniowanie propozycji zakresów operacji możliwych do realizacji ramach planowanych przedsięwzięć.

Ze względów organizacyjnych prosimy o potwierdzenie udziału pod nr tel. 577 753 019 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 13.03.2023 r.
Jednocześnie zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem dalszych spotkań: https://bit.ly/3kYE7EI 

WAŻNE!
Zespół partycypacyjny ma charakter otwarty. Do prac Zespołu można przystąpić w każdym momencie. W skład zespołu może wchodzić każdy mieszkaniec obszaru planowanego do objęcia LSR (powiat nakielski), w tym przedstawiciele sektora publicznego, społecznego i gospodarczego oraz przedstawiciele Zarządu i pracownicy biura LGD. Z członkami Zespołu zawarty zostanie pisemny kontrakt zawierający zobowiązanie do udziału w pracach związanych z przygotowaniem LSR.

Miejsce spotkania dostosowane jest do potrzeb osób z dysfunkcją ruchową. W przypadku wystąpienia innych potrzeb organizacyjnych, wynikających z niepełnosprawności, prosimy o przekazanie takiej informacji do biura Partnerstwa dla Krajny i Pałuk najpóźniej na 2 dni robocze przed terminem konsultacji, w celu odpowiedniego przygotowania miejsca.

-

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.

 Funkcjonowanie Lokalnej Grupy Działania Stowarzyszenie “Partnerstwo dla Krajny i Pałuk”
współfinansowane jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania
„Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”. Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020”.

 Celem operacji jest sprawne wdrażanie LSR, w tym realizacja Planu Komunikacji. Wskaźnikiem osiągnięcia celu operacji jest finansowy postęp we wdrażaniu LSR.

Copyright © 2016-2023 - Wszelkie prawa zastrzeżone.