Kontrast:
Czcionka:
A-
A+

PARTNERSTWO
DLA KRAJNY I PAŁUK

Rozwój Lokalny Kierowany przez Społeczność
na obszarze powiatu nakielskiego w latach 2016-2023

ul. Powstańców Wielkopolskich 6
89-100 Nakło nad Notecią
tel. 52 524 64 34
e-mail: partnerstwo.naklo@wp.pl

Biuro LGD czynne
od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00
Klauzula informacyjna RODO

Nakło nad Notecią, 28.06.2021 r.

Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Krajny i Pałuk” planuje ogłosić nabór wniosków o powierzenie grantów ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Projekty mają umożliwić aktywizację społeczną mieszkańców powiatu nakielskiego, w tym osób niesamodzielnych, rodzin korzystających z pomocy społecznej oraz osób z niepełnosprawnościami.

Podmioty zainteresowane uzyskaniem finansowego wsparcia na działania animacyjno-integracyjne Partnerstwo dla Krajny i Pałuk zaprasza do udziału w bezpłatnym szkoleniu na temat zasad przyznawania pomocy i wypełniania wniosku o powierzenie grantu:

Termin szkolenia: 06.07.2021 r., początek o godz. 14.00;
Miejsce szkolenia: sala szkoleniowa na Przystani "POWIAT NAKIELSKI", ul. Notecka 4, 89-100 Nakło nad Notecią.


Do udziału w szkoleniu, a tym samym do realizacji projektów na rzecz osób zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym, Partnerstwo zachęca m.in. organizacje pozarządowe, przedsiębiorców, ośrodki pomocy społecznej i domy kultury, pracowników świetlic środowiskowych, warsztatów terapii zajęciowej oraz ośrodków terapii uzależnień.

Zgłoszenia udziału w szkoleniu należy dokonać pod nr tel.: 607-822-019 lub na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 02.07.br.


Miejsce szkolenia dostosowane jest do potrzeb osób z dysfunkcją ruchową. W przypadku wystąpienia innych potrzeb organizacyjnych, wynikających z niepełnosprawności, prosimy o podanie takiej informacji najpóźniej na 2 dni robocze przed terminem szkolenia, w celu odpowiedniego przygotowania miejsca.

-

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.

 Funkcjonowanie Lokalnej Grupy Działania Stowarzyszenie “Partnerstwo dla Krajny i Pałuk”
współfinansowane jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania
„Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”. Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020”.

 Celem operacji jest sprawne wdrażanie LSR, w tym realizacja Planu Komunikacji. Wskaźnikiem osiągnięcia celu operacji jest finansowy postęp we wdrażaniu LSR.

Copyright © 2016-2022 - Wszelkie prawa zastrzeżone.