Kontrast:
Czcionka:
A-
A+

PARTNERSTWO
DLA KRAJNY I PAŁUK

Rozwój Lokalny Kierowany przez Społeczność
na obszarze powiatu nakielskiego w latach 2016-2023

ul. Powstańców Wielkopolskich 6
89-100 Nakło nad Notecią
tel. 52 524 64 34
e-mail: partnerstwo.naklo@wp.pl

Biuro LGD czynne
od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00
Klauzula informacyjna RODO

 

Nakło nad Notecią, 21.12.2018 r.

Masz pomysł na biznes? Interesuje Cię dotacja na uruchomienie działalności gospodarczej? Napisz samodzielnie biznesplan przedsięwzięcia, stwórz projekt i skorzystaj ze środków unijnych będących w dyspozycji Partnerstwa dla Krajny i Pałuk!

 

Zamień swój pomysł w projekt, który będzie mógł zostać dofinansowany ze środków Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Obowiązkowym załącznikiem do wniosku o przyznanie pomocy, składanym w odpowiedzi na konkurs dotyczący zarówno podejmowania, jak i rozwijania działalności gospodarczej, jest m.in. biznesplan. Określa się w nim wizję rozwoju przedsiębiorstwa, a za jego pomocą sprawdza czy planowane przedsięwzięcie ma szansę powodzenia.

 

Stałymi elementami biznesplanu są m.in. oferta firmy, analiza rynku i konkurencji, strategia marketingowa, a także plan finansowy.

 

Jeśli nie wiesz od czego zacząć, przyjdź na bezpłatne dwudniowe warsztaty na temat reguł i zasad budowania projektów oraz zarządzania nimi ze szczególnym uwzględnieniem pisania biznesplanu!

 

Warsztaty adresowane są WYŁĄCZNIE DLA POTENCJALNYCH WNIOSKODAWCÓW tj. osób fizycznych, zamieszkujących na obszarze powiatu nakielskiego, planujących założyć firmę przy wsparciu ze środków LGD. W warsztatach nie mogą uczestniczyć przedstawiciele firm konsultingowych, doradczych oraz osoby do kontaktu

 

Termin: I dzień – 11.01.2019 r.; II dzień – 18.01.2019 r.

 

Czas trwania: 4 – 5 godz.

 

Początek o godz. 15:30.

 

Miejsce warsztatów: biuro Stowarzyszenia „Partnerstwo dla Krajny i Pałuk”, ul. Powstańców Wielkopolskich 6 w Nakle nad Notecią

 

Na zajęcia, z uwagi na ich formę (warsztaty), zakwalifikowanych zostanie 10 osób. O udziale w zajęciach decyduje kolejność zgłoszeń! Warunkiem udziału i ukończenia warsztatów jest uczestniczenie w 2 dniach zajęć.

Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 10.01.2019 r. (czwartek) lub do wyczerpania limitu miejsc pod nr telefonu: 52 524 64 34 lub 607 822 019, lub e-mail pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

UWAGA! Udział w warsztatach nie uprawnia do uzyskania punktów w ramach kryterium Doradztwo Biura LGD, a służy nabyciu praktycznych umiejętności sporządzania dokumentacji projektowej.

-

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.

 Funkcjonowanie Lokalnej Grupy Działania Stowarzyszenie “Partnerstwo dla Krajny i Pałuk”
współfinansowane jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania
„Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”. Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020”.

 Celem operacji jest sprawne wdrażanie LSR, w tym realizacja Planu Komunikacji. Wskaźnikiem osiągnięcia celu operacji jest finansowy postęp we wdrażaniu LSR.

Copyright © 2016-2019 - Wszelkie prawa zastrzeżone.