Kontrast:
Czcionka:
A-
A+

PARTNERSTWO
DLA KRAJNY I PAŁUK

Rozwój Lokalny Kierowany przez Społeczność
na obszarze powiatu nakielskiego w latach 2016-2023

ul. Powstańców Wielkopolskich 6
89-100 Nakło nad Notecią
tel. 52 524 64 34
e-mail: partnerstwo.naklo@wp.pl

Biuro LGD czynne
od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00

 

Nakło nad Notecią, 01.02.2018 r.

 

Masz pomysł na biznes? Chcesz rozwinąć swoje przedsiębiorstwo? Interesuje Cię dotacja na planowaną inwestycję? Albo premia na dobry start? Napisz samodzielnie biznesplan przedsięwzięcia, stwórz projekt i skorzystaj ze środków unijnych będących w dyspozycji Partnerstwa dla Krajny i Pałuk!

 

Zamień swój pomysł w projekt, który będzie mógł zostać dofinansowany ze środków Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Obowiązkowym załącznikiem do wniosku o przyznanie pomocy, składanym w odpowiedzi na konkurs dotyczący zarówno podejmowania, jak i rozwijania działalności gospodarczej, jest m.in. biznesplan. Określa się w nim wizję rozwoju przedsiębiorstwa, a za jego pomocą sprawdza czy planowane przedsięwzięcie ma szansę powodzenia.

 

Stałymi elementami biznesplanu są m.in. oferta firmy, rynek i konkurencja, strategia marketingowa, a także plan finansowy.

 

Jeśli nie wiesz od czego zacząć, przyjdź na bezpłatne dwudniowe warsztaty na temat reguł i zasad budowania projektów oraz zarządzania nimi ze szczególnym uwzględnieniem pisania biznesplanu!

 

Warsztaty adresowane są do osób fizycznych, zamieszkujących na obszarze powiatu nakielskiego, planujących założyć firmę oraz do osób/ podmiotów prowadzących działalność gospodarczą, które posiadają siedzibę lub oddział na tym terenie.

 

Termin: I dzień – 15.02.2018 r.; II dzień – 01.03.2018 r.

Czas trwania: 4 – 5 godz.

Początek o godz. 16:00.

Miejsce warsztatów: biuro Stowarzyszenia „Partnerstwo dla Krajny i Pałuk”, ul. Powstańców Wielkopolskich 6 w Nakle nad Notecią

 

Na zajęcia, z uwagi na ich formę (warsztaty), zakwalifikowanych zostanie 10 osób. W przypadku podmiotów gospodarczych przewidujemy udział 1 przedstawiciela firmy. O udziale w zajęciach decyduje kolejność zgłoszeń! Warunkiem udziału i ukończenia warsztatów jest uczestniczenie w 2 dniach zajęć.

 

Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 13.02.2018 r. (wtorek) lub do wyczerpania limitu miejsc pod nr telefonu: 52 524 64 34 lub 607 822 019, lub e-mail pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

-

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.

 Funkcjonowanie Lokalnej Grupy Działania Stowarzyszenie “Partnerstwo dla Krajny i Pałuk”
współfinansowane jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania
„Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”. Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020”.

 Celem operacji jest sprawne wdrażanie LSR, w tym realizacja Planu Komunikacji. Wskaźnikiem osiągnięcia celu operacji jest finansowy postęp we wdrażaniu LSR.

Copyright © 2016-2018 - Wszelkie prawa zastrzeżone.